Zlepšiť život ľudí

Consumer Health

Consumer Health je oddelenie zaoberajúce sa starostlivosťou o voľne predajné produkty. Consumer Health ponúka vo viac ako deväťdesiatich krajinách sveta voľne predajné lieky, zdravotnícke pomôcky, kozmetické výrobky a výživové doplnky v najrôznejších formách. Hlavnými oblasťami využitia sú bolesť, prechladnutie, žalúdočné ťažkosti, plesňové ochorenia kože a predovšetkým starostlivosť o pokožku (s hlavným zameraním na bábätká, malé deti a mamičky).

Asi najznámejším liekom divízie Consumer Health je Aspirin, ktorý má za sebou úspešnú, viac ako storočnú históriu a vďaka mnohým výskumom vieme, že má pred sebou rovnako zaujímavú budúcnosť. Odporúča sa nielen pri liečbe bolesti, ale aj na liečbu príznakov prechladnutia. Medzi ďalšie lieky, ktoré prispeli k celosvetovému úspechu spoločnosti Bayer, patria Bepanthen, Talcid, Rennie, Canespor a Canesten. Ďalšie informácie

Ďalšie informácie


Pred použitím liekov si pozorne prečítajte písomnú informáciu pre používateľov. O použití liekov sa poraďte s lekárom či s lekárnikom.
Aspirin-C® 500 mg je liek na vnútorné použitie. Aspirin® je liek na vnútorné použitie, obsahuje liečivo kyselinu acetylsalicylovú.
Canespor® krém a Canespor® roztok sú voľnopredajné antimykotiká na vonkajšie použitie. Obsahujú liečivo bifonazol. Canespor® sada na nechty je voľnopredajné antimykotikum na vonkajšie použitie.
Canesten 1 a Canesten 6 sú lieky na vaginálne použitie. Canesten Kombi obsahuje tabletu na vaginálne použitie a krém na vonkajšie použitie. Lieky Canesten 1, Canesten 6 a Canesten Kombi obsahujú liečivo klotrimazol.
Talcid® je liek na vnútorné použitie. Obsahuje liečivo hydrotalcit.

Rennie® ICE bez cukru je zdravotnícka pomôcka.
Bepanthen EXTRA Masť, Bepanthen Care Masť a Bepanthen Krém proti striám je kozmetický výrobok.
Bepanthen Sensiderm krém je zdravotnícka pomôcka.


L.SK.COM.08.2016.2106