Consumer Health

Voľnopredajné produkty spoločnosti Bayer

Consumer Health je oddelenie zaoberajúce sa starostlivosťou o voľnopredajné produkty.

Afrin – zmierňuje príznaky upchatého nosa spôsobené bežným prechladnutím, sennou nádchou, zápalom prinosových dutín.


Aspirin 500 mg je známy predovšetkým ako liek proti bolesti a horúčke.


Aspirin-C šumivé tablety sú vďaka svojmu zloženiu výborným liekom pri prechladnutí a pri prejavoch chrípky.


Bepanthen Baby je masť určená na každodennú starostlivosť o pokožku zadočka, ktorá  ho pomáha chrániť pred podráždením.


Bepanthen SensiDaily je hydratačný krém so špeciálnym zložením a prebiotikami na každodennú starostlivosť o suchú a citlivú pokožku.


Bepanthen Sensiderm krém pôsobí účinne proti prejavom ekzému. Uľavuje od svrbenia do 30 minút.


Canespor  - rad produktov na liečbu atletickej nohy, mykózy slabín, dermatofytózy trupu, sparenín infikovaných kvasinkou  a plesňovej infekcie nechta.


Canesten GYN - rad produktov pre vaše intímne zdravie, na liečbu kvasinkových infekcií  priamo v pošve.


Canesten IntimGel je určený na špeciálnu intímnu hygienu pri vaginálnych ťažkostiach. Poskytne rýchlu úľavu od pocitu svrbenia pokožky intímnych partií.


Canesbalance potláča nepríjemný zápach, neobvyklý výtok, diskomfort a obnovuje prirodzenú hodnotu pH vo vagíne.


Canestest je test na samodiagnostiku vaginálnych infekcií, ktorý umožňuje zistiť, či pravdepodobne trpíte kvasinkovou alebo bakteriálnou infekciou, a takisto vám pomôže vybrať vhodnú liečbu.


Canesten (krém) - je antimykotikum, ktoré bráni rozmnožovaniu pôvodcov kožnej mykózy.


Claritine uľaví od častých príznakov alergií (nádcha, kýchanie, svrbenie v nose a slzenie očí) a zmierni príznaky žihľavky.


Iberogast –  bylinný liek prinášajúci úľavu od viacerých tráviacich ťažkostí - od bolestí brucha, kŕčov brucha, pocitu plnosti, nadúvania alebo nevoľnosti.


Rennie ICE® bez cukru sú žuvacie tablety, ktoré neutralizujú nadbytočnú žalúdočnú kyselinu a prinášajú úľavu od pálenia záhy a prekyslenia žalúdka.


Talcid účinkuje rýchlym zlepšením a úľavou pri ťažkostiach tráviaceho traktu spôsobených prekyslením , pri žalúdkových i dvanástnikových vredoch a pri pálení záhy.

Pred použitím liekov si prečítajte písomnú informáciu a poraďte sa s lekárom alebo lekárnikom!

 

Afrin 0,5 mg/ml nosový sprej a Afrin 0,5 mg/ml nosový sprej s mentolom sú voľnopredajné lieky s liečivom oxymetazolíniumchlorid určené na aplikáciu do nosa.

 

Aspirin 500 mg a Aspirin-C sú voľnopredajné lieky na vnútorné použitie. Aspirin 500 mg obsahuje kyselinu acetylsalicylovú. Aspirin-C obsahuje kyselinu acetylsalicylovú a kyselinu askorbovú (vitamín C).

 

Bepanthen Baby je kozmetický výrobok.

 

Bepanthen SensiDaily je kozmetický výrobok.

 

Bepanthen Sensiderm krém je zdravotnícka pomôcka.

 

Canesten (krém) je voľnopredajný liek na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivo klotrimazol.

 

Canesten GYN 1 deň a Canesten GYN 6 dní sú voľnopredajné antimykotiká – tablety na vaginálne použitie. Canesten GYN Kombi  je voľnopredajný liek  obsahujúci tabletu na vaginálne použitie a krém na vonkajšie použitie. Lieky obsahujú klotrimazol.

 

Canesten IntimGel je kozmetický výrobok a nenahrádza liečbu.

 

Canestest a Canesbalance sú zdravotnícke pomôcky.

 

Canespor krém a Canespor roztok sú voľnopredajné antimykotiká na vonkajšie použitie obsahujúce bifonazol.

 

Canespor sada na nechty je voľnopredajné antimykotikum na vonkajšie použitie. Obsahuje liečivá bifonazol a močovinu.

 

Claritine 10 mg balenie 7 tabl. a 10 tabl. je voľnopredajný liek s liečivom loratadín na vnútorné použitie.

 

Iberogast je rastlinný liek na vnútorné použitie. Liek je zložený z kvapalných extraktov rôznych častí bylín.

 

Rennie ICE® bez cukru je zdravotnícka pomôcka.

 

Talcid  je voľnopredajný liek na vnútorné použitie. Obsahuje liečivo hydrotalcit.

 

 

L.SK.MKT.CC.09.2019.0932